Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing

Akce

Andrlův chlum

Andrlův chlum

První závod ze séríe CGSA downhill cup 2013! Souboj o první rozřazení v žebříčku. Skvělá trať, suprové zázemí, zatáčky s balíky slámy... Co víc si přat?

Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing

 

Uvědomujeme si, že rozjezd sezony musí být něco extra, aby všechny příznivce downhill skateboardingu donutil vytáhnout po zimě svoje zaprášená prkna ze skříní. Trať by měla být pecka, na rozehřátí po studené zimě. Plná rozhodujících zatáček i rovinek, kde se bude řádně bombit. Přesně takový je první CGSA závod, pořádaný 10 - 12 května, nedaleko Ústí nad Orlicí.

Záměrně jsme vybrali pro úvod úsek, který se nachází přibližně uprostřed republiky. Všichni to tak máme na tuto výbornou destinaci zhruba stejně daleko. Trať je z převážné části vedena lesem. Na startu je místo pro camp cca 60 lidí ve stanech a malé parkoviště. Hotel poskytne nezbytné zázemí a několik šťastlivců zde nalezne střechu nad hlavou. Kdo se nepovejde přímo na vrch kopce, pro toho máme připravenu další louku pro cca 100 lidí, v horní třetině závodní trati. Všichni se tak na místo pohodlně povejdeme i s doprovodem.

Silnice slouží mimo jiné i jako trať pro závody do vrchu. V krizových úsecích je opatřena dvojitými záterasy proti opuštění silnice, před které samozřejmě vyskládáme balíky se slámou, aby se bouralo jako do peřinky. Povrch je prakticky nový, bez větších trhlin a výmolů.

V každém úseku bude minimálně jeden course marchall, který se stará o bezpečnost a čistotu svěřené části trati. Pro případ že by si někdo udělal bebí, bude na místě zdravotnický personál. V zatáčkách, kde byste se mohli podívat do krajíny více než je záhodno, instalujeme záchytné sítě. Zpět na start bude samozřejmě jezdit transport, nikdo si tak neochodí své botičky, opatřené čerstvou jarní podrážkou.

S výčtem toho, co na všechny čeká bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. Organizaci každého závodu, dáváme maximum energie. Snažíme se ho vychytat do poslední maličkosti tak, abyste po příjezdu zažili závod, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Snažíme se sezonu 2013 pro všechny udělat nezapomenutelnou. Za organizační team CGSA se těší Zoltan, Šéťa a Kuba. Uvidíme se na kopci! 

Video z trati.


Místo: Andrlův chlum, Ústí nad Orlicí
Autor: Jan Profous
Datum konání: 11. 05. 2013
Datum ukočení: 12. 05. 2013