Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Úvodní slovo

Úvodní slovo

Vážení návštěvníci stránek cgsa.cz, downhillová bando,   
     Když jsme v roce 2004 obesílali první nadšence downhillových sportů v naší republice se souřadnicemi prvního srazu, nikdo z nás tehdy nepředpokládal, že se tyto sporty u nás stanou tak populární.
     Po nepočitatelně odřeninách a výletech na fošnách do příkopu jsme s pomocí mnoha z Vás uspořádali první IGSA závody v naší republice, Kozákov challenge. Po čtyřech úspěšných ročnících tohoto zběsilého závodu, na prahu přípravy pátého jsme se rozhodli, že realizujeme další podporu lidem, kteří mají rádi asfalt za nehty. Chceme udělat to, na co zde byl čtyři roky prostor a myšlenka, kterou však nikdo nerealizoval.
 Mluvím o sjednocení všech jezdců pod jednu vlajku, do jedné bandy, která mezi sebou bude oficiálně a s jasnými pravdly soutěžit o titul Mistra republiky. K tomuto účelu jsme připravili komunitní portál, kde mohou všichni sdílet informace, prožitky a zajímavosti ze sportu, který nás tak baví.  Cílem je vytvořit místo, kde se všichni budeme virtuálně scházet. Nechceme tak ale činit sami a budeme velmi rádi když společně budeme tyto stránky zvelebovat tak, aby výsledkem byla moc příjemná klubovna plná čerstvých informací, rozhovorů, fotek, videí ze závodu a mnoho jiného.

    Výsledkem našeho několikaměsíčního snažení jsou stránky, na kterých právě čtete tyto řádky. Co zde naleznete? Je toho opravdu mnoho a nevím, odkud vlastně začít. Pokud máte fotografie, které můžete uveřejnit, v sekci fotky se o ně rádi postaráme a uveřejníme je. Jestli máte zajímavé video, třeba z jízdy, sharujte ho s námi. Rádi ho uveřejníme! Připravujete sraz, akci nebo závod? Zadejte jej do kalendáře akcí, ať se o něm všichni dozvíme! Máte nápad na sraz nebo závod, ale chybí Vám ruce k realizaci? Obraťte se na nás, rádi pomůžeme dobrou radou a pokud bude zapotřebí, pak samozřejmě i rukama!

      Nejvíce prostoru, jsme však nechali hlavní náplni celé snahy, tedy organizaci prvního oficiálního ročníku závodů o titul Mistra republiky. Na stránkách naleznete prostor pro prezentaci sebe sama jako ridera. V profilu můžete vyplnit podrobnější informace o sobě. Ranking velmi jednoduše a přehledně zaznamenává aktuální pozici každého registrovaného ridera v celkovém pořadí. Pro všechny registrované jezdce jsme připravili kolekci slev a zvýhodnění.

    Nevrhnuli jsme se do celého snažení zbrkle. V současnosti jednáme s několika desítkami sponzorů, kteří více či méně podpoří naše snažení tak, abychom vám jako organizační team připravili co nejpestřejší a nejlepší sezonu 2013 kterou si jenom můžete představit. Máme připravené podklady pro uskutečnění jednotlivých závodů v těch nejlepších lokalitách, o nichž jste většinou ještě ani neslyšeli. Objevili jsme několik nových spotů pro velmi kvalitní freeridy. Připravujeme i malé jednodenní soutěže a srazy, které vyhlásíme zanedlouho…. Je toho prostě moc, rok 2013 bude jednoduše řečeno bomba!

Ať se Vám tu líbí a cítíte se tu jako doma!

Honza „Zoltan“ Profous

 

12. 01. 2013, Jan Profous