Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
CGSA je partnerem projektu One

CGSA je partnerem projektu OneLove!

S novou sezónou spatřil světlo světa nový český longboardový projekt OneLove. Stojí za ním ti nejlepší tuzemští downhilleři, kteří se rozhodli připomenout podstatu longboardingu.

Protože se nám tento nápad více než zamlouvá, stala se CGSA partnerem tohoto projektu a hodláme kluky podporovat. Abyste si i vy mohli udělat představu, co přesně mají kluci v plánu, promluvili jsme si o OneLove s Radkem Lukešem, který je jeho součástí.
 

Ahoj Radku, prozradíš nám, co je přesně projekt OneLove?

Ahoj, jasná věc, OneLove je filmový projekt, který nabídne silný zážitek všem, kteří jsou alespoň trošku zapálení do downhill skateboardingu. Jak už vystihuje sám název, jedná se o životní lásku k tomuto sportu, ačkoliv pro ty z nás, kteří jsou součástí tohoto projektu, se jedná daleko více než jen o sport.

OneLove je založený na čistém downhillu a všem, co k němu patří. Zároveň tam jsou k vidění ti nejlepší čeští jezdci, kteří se pro účel tohoto projektu odprostili od všech sponzorů, aby mohli všem přinést radost z jízdy, o kterou tu jde.
 

Co je vaším cílem v této sezóně?

Hodně skejtovat a natáčet; jako cíl jsme si stanovili premíéru v kinosálu v Praze. Předbežný termín se odhaduje na listopad 2014, což znamená neuvěřitelnej pres. Poté pak plánujeme i tour po celé republice a promítání ve vybraných městech.

 

Plánujete pokračovat příští rok?

Tak ani to není vyloučeno, ale momentálně se plně soustředíme na průběh OneLove 2014. Nad touhle otázkou budeme přemýšlet až po premiéře.

 

Proč jste se rozhodli rozjet tenhle projekt?

Bylo to hodně spontánní, vřelo to v nás už pěkně dlouho, když nás tvorba videí doprovázela už od samého počátku. Máme rádi originalitu a hlavně kvalitu, rádi bychom tak zachytili vsechny okamžiky a podělili se o ně se všemi, kteří cítí to cítí podobne jako my.

Dalším impulzem je situace, která v Česku natává. Každý chce být sponzorovaným jezdcem a nestuále se zakládají nové skupiny, aniž by si jezdci užívalil radost z jízdy a přátelství. Tímto projektem chceme spojit komunitu a uchovat tak to krásné. Nezáleží, za co jezdíš nebo v co věříš. Longboarding v Čechách byl vybudovaný na pevných rodinných základech a to bychom rádi všem připomněli.


V čem vám ulehčí činnost spolupráce se CGSA?

Jsme nadšeni, že se CGSA připojilo k našemu projektu, kde chceme zachytit českou downihlovou scénu. Rádi bysme se přiblížili těm, kteří to cítí jako my a aktivně je co nejvíc zapojili do našeho projektu. A díky spolupráci s CGSA můžeme nabídnout celou řadu zážitků spojených s downhill skateboardingem, které již brzy začneme zveřejňovat.

Závěrem, OneLove nebude jen pouhým videem, ale zároveň vzpomínkou a připomenutím podstaty tohoto sportu.

22. 04. 2014, Valérie Vitoušová