Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
CGSA je partnerem závodu Red

CGSA je partnerem závodu Red Bull Feel The Wheel!

S radostí vám můžeme oznámit, že CGSA se stala hrdým partnerem akce Red Bull Feel The Wheel, historicky prvního longboardového 4crossu, který se koná 14.6. v pražských Řepích!

Red Bull Feel The Wheel přináší nový koncept závodění na longboardu. Čtyři jezdci se postaví na start bikrosové dráhy a na signál všichni společně vyrazí přes několik boulí, aby se vřítili do klopené zatáčky, kde se budou rvát o ideální stopu do dalších boulí. Už je asi jasné, že longboardový 4cross bude ostrý a kontaktní závod, který mnohostranně prověří každého jezdce.

S nápadem přišel známý biker jezdící za Red Bull Michal Mároši. “Nápad udělat něco nového nepřišel sám. V BMX hale na Slovensku v Šenkvicích v loňské zimě trénovala partička. Já chtěl být taky za borce, vytasil jsem se s longem v ruce a spuštěn z rampy tak upaloval do první točky. Párkrát jsem si to vyzkoušel a strašne mě to chytlo. Chtěl jsem prostě jezdit dál a dál a věřím že to nadšení potká každýho, kdo si to zkusí," popsal svoji inspiraci.

Závod se uskuteční 14.6. na bikrossové dráze v Praze Řepích od 9 hodin. Závodit se bude ve dvou kategoriích muži a ženy a na vítěze budou čekat jak hmotné tak finanční ceny! Všichni, kdo se nebojí adrenalinu a chtějí vyzkoušet novou rovinu longboardingu, se mohou až do 10.6. zdarma registrovat na stránkách www.redbull.cz/feelthewheel
kde také najdou podrobné informace včetně rozpisu závodu, cen a dalších detailů Red Bull Feel The Wheel!


 

 

08. 05. 2014, Valérie Vitoušová