CGSA je partnerem závodu Red

CGSA je partnerem závodu Red Bull Feel The Wheel!

S radostí vám můžeme oznámit, že CGSA se stala hrdým partnerem akce Red Bull Feel The Wheel, historicky prvního longboardového 4crossu, který se koná 14.6. v pražských Řepích!

Red Bull Feel The Wheel přináší nový koncept závodění na longboardu. Čtyři jezdci se postaví na start bikrosové dráhy a na signál všichni společně vyrazí přes několik boulí, aby se vřítili do klopené zatáčky, kde se budou rvát o ideální stopu do dalších boulí. Už je asi jasné, že longboardový 4cross bude ostrý a kontaktní závod, který mnohostranně prověří každého jezdce.

S nápadem přišel známý biker jezdící za Red Bull Michal Mároši. “Nápad udělat něco nového nepřišel sám. V BMX hale na Slovensku v Šenkvicích v loňské zimě trénovala partička. Já chtěl být taky za borce, vytasil jsem se s longem v ruce a spuštěn z rampy tak upaloval do první točky. Párkrát jsem si to vyzkoušel a strašne mě to chytlo. Chtěl jsem prostě jezdit dál a dál a věřím že to nadšení potká každýho, kdo si to zkusí," popsal svoji inspiraci.

Závod se uskuteční 14.6. na bikrossové dráze v Praze Řepích od 9 hodin. Závodit se bude ve dvou kategoriích muži a ženy a na vítěze budou čekat jak hmotné tak finanční ceny! Všichni, kdo se nebojí adrenalinu a chtějí vyzkoušet novou rovinu longboardingu, se mohou až do 10.6. zdarma registrovat na stránkách www.redbull.cz/feelthewheel
kde také najdou podrobné informace včetně rozpisu závodu, cen a dalších detailů Red Bull Feel The Wheel!


 

 

08. 05. 2014, Valérie Vitoušová