Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
ISPO 2015

ISPO 2015

Jako každý rok se i letos konal v Mnichově celosvětový sportovní veletrh ISPO, kde samozřejmě mají své pevné místo i světoví výrobci a prodejci longboardů. A jako každý rok jsme tam ani letos nemohli chybět.

Z Prahy jsme vyrazili brzy nad ránem a až na zdržení v několika precizních německých kolonách nám více než tříhodinová cesta do Mnichova svižně ubíhala. I když některé pavilony na veletrhu lákaly na poněkud obskurní prohlídku textilních vláken, televizí opatřených běžeckých pásů nebo růžových boxerských rukavic, zamířili jsme rovnou do pavilonů zaměřených na akční sporty.V longboardové sekci se oproti minulému roku mnoho nezměnilo. Longboard Embassy v podobě baru s posezením byla na svém místě podobně jako stánky přítomných výrobců a distributorů. Nechyběly známé značky jako Landyachtz, Restless, Omen, Bastl, Sector 9, Root nebo Miller a četné evropské obchody a distribuce nabízející osvědčené nebo u nás (zatím) neznámé
longboardy.

Galerie ZDE.Kromě dlouho očekávaných novinek a nejrůznějších prken na freeride, downhill nebo cruising jsme také občas nevěřícně koukali na dvoumetrová longboardová monstra, desky z kovu nebo průhledného podsvíceného plastu.ISPO je také tradičně ideálním místem pro setkání, a mezi četnými deskami, kolečky a trucky se tak potulovali jezdci z Evropy i zámoří. Letos na ISPO zavítal třeba Axel Serrat, Adam Persson nebo Patrick Switzer. Nechyběla ani výprava českých riderů, která na rozdíl od nás nebyla v Mnichově jen na den a mohla si tak užít večerní party, v kterou se oficiální program vždy promění.