Red Bull Feel The Wheel 2015

Red Bull Feel The Wheel 2015

Po roce se opět vrací unikátní longboardový závod Red Bull: Feel the Wheel. Komu se loni longboardový fourcross na BMX dráze loni zalíbil, může letos zajásat - závod bude větší a našlapanější než loni!

Netradiční závod se letos koná na dráze v Benátkách nad Jizerou a už teď je jasné, že se závodníci i diváci mají na co těšit. Nebude chybět nic z minulého ročníku – boule, klopenky, souboje na tělo, pády a dramatický finiš. A co víc, organizátoři slibují, že se letos můžeme těšit na delší trať s více zatáčkami! A aby se závodníci nenudili, budou na trať vyrážet hned v šesti členných heatech!

Pořadatel Michal Maroši,biker, závodník, snow- a longboardový nadšenec, pro akci v Benátkách nad Jizerou přestavuje BMX trať, která pro závod dostane několik dalších klopének a hlavně úplně nový povrch. „Zbytek už bude stejný – stačí sešlápnout rozjezdovou rampu, prohoupat pár boulí a v klopence si najít ideální stopu dřív než soupeř!” říká Maroši.

Michal, který se sám vrhne do souboje o titul, připravil program na celé tři dny. Ve čtvrtek a v pátek se můžeš spřátelit s tratí v rámci volného tréninku. Po něm si odpočinout na pátečním mejdanu v místním klubu Loděnice u řeky Jizery. Sobota je pak vyhražena ostrému závodu, na který rovnou navazuje afterparty v obřím stanu přímo vedle závodní trati. Třetí květnový víkend si nenechte ujít jedinečný závod Feel The Wheel v Benátkách nad Jizerou!

 

Více najdete na facebookové události:

https://www.facebook.com/events/1700079606799076/

A na oficiálních stránkách:
www.redbull.cz/feelthewheel
 

 

03. 05. 2015, Valérie Vitoušová