Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Děkujeme sponzorům za sezón

Děkujeme sponzorům za sezónu 2016

 

Nase podekovani si take zaslouzi Snowboard Zezula, ktery distribuuje americkou znacku Arbor a je nasim dlouhodobym partnerem.Sezóna MČR 2016 o víkendu vyvrcholí posledním závodem v Krušných horách! Proto bychom rádi poděkovali českým shopům, které se letos staly našimi sponzory.

Díky nim jste si nejen mohli užít letošní našlapané závody na Makarově, Slivenci a Gradientu, ale ti nejlepší rideři letošního roku si také odnesou parádní ceny!

Děkujeme Boneshaker longboardshopu, českému distributorovi známých amerických značek Loaded a Orangatang. který věnoval downhillová kola Orangatang a luxusní freestylové desky Loaded Dervish Sama


Naše díky dále míří do One15 longboardshopu, který se specializuje na zámořské značky Landyachtz, Rayne, Bear a Hawgs. A právě cruisery Landyachtz Dinghy si odnesou někteří z nejlepších riderů letošní sezóny.Ani kluci ze Snowbitche, snowboardshopu a skateshopu, nebyli skoupí a do cen věnovali ultimátní twintipovou desku na pálení kopců Omen Riota sety downhillových kol Seismic a šestikuličková ložiska téže značky. Děkujeme!
Velké díky patří i také Snowpanic freeski a longboardshopu, českému zástupci britských značek Lush, Cult a Sabre, který věnoval nálož nejrůznějších freeridových a slidovacích koleček Cult, na nichž se bude pálit urethan jedna radost.

Naše poděkování si take zaslouži Snowboard Zezula, který distribuuje americkou značku Arbor a je našim dlouhodobým partnerem.


A Jokerovi velký dík za jejich skvělý cider!

Vážíme si podpory, díky níž jsme mohli realizovat další ročník mistrovství ČR! 

22. 09. 2016, Valérie Vitoušová