Děkujeme sponzorům za sezón

Děkujeme sponzorům za sezónu 2016

 

Nase podekovani si take zaslouzi Snowboard Zezula, ktery distribuuje americkou znacku Arbor a je nasim dlouhodobym partnerem.Sezóna MČR 2016 o víkendu vyvrcholí posledním závodem v Krušných horách! Proto bychom rádi poděkovali českým shopům, které se letos staly našimi sponzory.

Díky nim jste si nejen mohli užít letošní našlapané závody na Makarově, Slivenci a Gradientu, ale ti nejlepší rideři letošního roku si také odnesou parádní ceny!

Děkujeme Boneshaker longboardshopu, českému distributorovi známých amerických značek Loaded a Orangatang. který věnoval downhillová kola Orangatang a luxusní freestylové desky Loaded Dervish Sama


Naše díky dále míří do One15 longboardshopu, který se specializuje na zámořské značky Landyachtz, Rayne, Bear a Hawgs. A právě cruisery Landyachtz Dinghy si odnesou někteří z nejlepších riderů letošní sezóny.Ani kluci ze Snowbitche, snowboardshopu a skateshopu, nebyli skoupí a do cen věnovali ultimátní twintipovou desku na pálení kopců Omen Riota sety downhillových kol Seismic a šestikuličková ložiska téže značky. Děkujeme!
Velké díky patří i také Snowpanic freeski a longboardshopu, českému zástupci britských značek Lush, Cult a Sabre, který věnoval nálož nejrůznějších freeridových a slidovacích koleček Cult, na nichž se bude pálit urethan jedna radost.

Naše poděkování si take zaslouži Snowboard Zezula, který distribuuje americkou značku Arbor a je našim dlouhodobým partnerem.


A Jokerovi velký dík za jejich skvělý cider!

Vážíme si podpory, díky níž jsme mohli realizovat další ročník mistrovství ČR! 

22. 09. 2016, Valérie Vitoušová