Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Kozákov Challenge 2017 a free

Kozákov Challenge 2017 a freeride na Hradišti

Downhill skateboarding, pivo, party, slunce a vůně spaleného urethanu! To neznamená nic jiného než Kozákov Challenge 2017! Letos tuhle lahůdku navíc ochutíme ještě zahřívacím freeridem na Hradišti!

Rychlost 100 kmh, 2 tisíce balíků slámy, 3 kilometry hladkého asfaltu. Tak by se ve zkratce dal popsat Kozákov Challenge, nejatraktivnější závod na českém území. Ti nejlepší světoví a čeští jezdci se opět utkají o titul kozákovského šampiona! Můžeme se těšit na mistrovský skateboarding, ostré souboje, svištění koleček a balíky slámy rozházené po celé zatáčce. Kdo si vyšlápne na loňského vítěze Adama Perssona? A ať už jako rider nebo divák, večer se můžeš těšit na živou hudbu a pořádnou party až do rána! Rezervuj si dny 18. - 22. července na nejlepší akci tohoto léta!

Tím ale letos nekončíme! O víkendu 15. a 16. července, tedy jen dva dny před před Kozákov Challenge, se bude pálit urethan na freeridu na Hradišti. Trať v Krušných horách má 5 km a rychlost vytáhneš až na 75 kmh. Hradiště nemá o zatáčky nouzi, takže se neboj, že by sis nezaslidoval. Ať se chystáte na závodit na Kozákově, nebo si jen chceš zajezdit, neměl by sis Hradiště nechat ujít. Party stan a kemp se nachází tak blízko cíli, že skoro ani nebudeš muset slézt z prkna, až pojedeš na pivo! Skejtování, hudba a party… Líp se na Kozákov Challenge naladit nemůžeš!

FB událost Kozákov Challenge 2017 zde

FB událost Hradiště Freeride zde:

 

21. 03. 2017, Valérie Vitoušová