Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Druhým závodem série nebude

Druhým závodem série nebude nic menšího, než Slivenec!

Tato trať minulý rok naprosto potvrdila své nesporné kvality. Hladký asfalt, dostatek zatáček a dobrá infrastruktura jsou bonity, kterými se závod může pyšnit. Vůbec poprvé se tehdy na místě sešlo přes 60 domácích jezdců ze všech koutů republiky, kteří mezi sebou poměřili síly. Pozitivní odezva po akci byla obrovská a proto jsme se rozhodli, že tuto závodní trať zařadíme jako jednu z mnoha do Mistrovství republiky v downhill skateboardingu 2013.

Těšit se můžete na veškerý standardní servis, který jsme ještě vyšperkovali a posunuli tak úroveň služeb výše. Počítejte samozřejmě s course marchalls, kteří budou včas hlásit výlety do přírody ostatním jezdcům a porovnají pochroumané bariéry, aby dál sloužily svému účelu.

Přítomna bude zdravotnická služba, nastoupená s dostatkem obalového materiálu na všechny zadřené asfalty v koleni. Na kopec nikdo nebude muset po svých, o všechno se postará transport, přistavený jenom pro jezdce v dostatečném počtu.

Množství ochranných bariér bude oproti minulému roku markantně navýšeno. Pokud se někdo bál hapat podél trati, tentokrát to bude jako do peřinky!

Camp bude ve stejné prostoru, jako rok minulý. Snažíme se vyjednat takové podmínky, abychom nemuseli po dni ježdění nikam daleko a blízká setkání třetího druhu kolem druhé ranní mohla proběhnout pěkně v klidu u pípy nedaleko, ideálně přímo v campu.

Jako u prvního závodu (Chlum) i zde zaměřujeme maximální množství energie na organizaci závodu tak, aby se všem nesmazatelně zapsal do paměti. Snažíme se sezonu 2013 pro všechny udělat nezapomenutelnou. Za organizační team CGSA se těší Zoltan, Šéťa a Kuba. Uvidíme se na kopci!

Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing

Mapa závodní trati: http://www.mapy.cz/s/6tyt

 

05. 03. 2013, Jan Profous