Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Děkujeme – Boneshaker

Děkujeme – Boneshaker

Přehlídka sponzorů pokračuje. Dalším z partnerů, kterého bychom chtěli představit a zároveň mu poděkovat za jeho podporu je Boneshaker boardshop. Díky spolupráci se sponzory můžou být naše akce cenově dostupné a vděčíme jim také za věcné ceny, o které se můžeš prát na závodech.

Boneshaker je všem známý především jako hlavní distributor značek LoadedOrangatang. Loaded byl vždycky výrobce těch nejlepších cruisovacích a carvovacích kompletů, které stojí víc, ale jezdci se odvděčí výjimečným pocitem z jízdy a stejnými jízdními vlastnostmi i po třech letech ježdění. V Kalifornii, se svými cca 364 dny v roce kdy je 24 stupňů, slunce a lehký vánek od oceánu, mají na vývoj takových desek zkrátka ideální podmínky. Jejich youtube kanály patří mezi ty nejnabitější a najdeš tam downhiil, kreativní freeride i spoustu tricktipů.

Loaded & Orangatang není jen banda plážových hipsterů, ale vyrábí i oblíbenou downhill/freeride sérii Tesseractů. Orangatang Kegel zas patří mezi nejoblíbenější (a nejrychlejší) kolečka na downhill, která můžeš sehnat.

Boneshaker, který z Havlíčkova Brodu prodává longboardy, mountainboardy a vybavení i pro další boardsporty, funguje od roku 2001. Už od začátku se mimo prodeje kvalitního vybavení a jeho servisu věnuje i aktivní podpoře eventů mountainboardistů i nás, longboarďáků.

Downhill, dancing, slidování... Skoro všude, kde se organizovaně jezdí na dlouhým prkně najdete Boneshaker. Ať už jejich jezdce, nebo stánek, kde nabízí k vyzkoušení jinak těžko dostupný gear. Sami taky organizují už tradiční otevírání a zavírání Sázavské cyklostezky. Zrovna za dva týdny se ji chystají otevřít, tak si třeba budete mít chuť trochu pocruisovat. Je tam krásně, můžeme doporučit.

Aby vám od kostitřasa nic neuniklo, můžeš sledovat jejich facebook. Pravidelně tam najdeš zabitý Loaded & Orangatang videa i další věci, bez kterých nemůžeš žít.

26. 03. 2017, CGSA admin