Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Děkujeme – Snowbitch

Děkujeme – Snowbitch

Naši sponzoři pomáhají udržet naše akce na úrovní. Díky jejich podpoře můžeme organizovat závody za zlomky cen, než je tomu zvykem v zahraničí a jsou to právě oni, kdo daruje ceny, o které se pak můžete na závodech prát. Chceme jim poděkovat, protože bez nich bychom to pravděpodobně nezvládali. Jo, zní to jako klišé, ale když se nad tím zamyslíme, je to doopravdy tak. Bez nich by prostě závody nebyly a kdyby, tak za tolik peněz, že by stejně nikdo nepřijel. Dalším z našich partnerů, kterého bychom zároveň chtěli představit je Snowbitch.

Jak už název napovídá, Snowbitch původně vznikal jako obchod se snowboardy, a to už v roce 1996. Postupem času se rozrostl v multifunkční snow & skate shop s pěti prodejnami v pěti městech – domácí Plzni, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Jihlavě a Praze. Na eshopu najdeš kromě boardgearu i pestrý výběr oblečení do města, do přírody i na zimní radovánky.

Minulý rok mezi našimi partnery byl i americký výrobce desek Omen Longboards, od kterých mají na Snowbitchi celý downhill/freeride lineup – momentálně s pěknou slevou. Za zmínku stojí taky jejich nabídka koleček, ve které najdeš několik oblíbených modelů za zajímavou cenu (cmon Divine Berserkers nebo Free Ballins za 1000? o to se nejde nepodělit).

Novinkou pro letošní sezónu je u Snowbitche značka Hydroponic, kterou zatím můžeš znát hlavně od španělských riders co k nám zavítali na Kozákov. Jde o Barcelonskou značku, která vyrábí skejty, longboardy, boardbagy a oblečení, ze kterého je na první pohled znát, že je for skaters, by skaters. Třeba tohle triko se silničkou se nám hodně líbí. Jejich kalhoty, ve kterých jezdí i Aleix Gallimo zas platí za ty nejodolnější, které se dají sehnat.

28. 03. 2017, CGSA admin