Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Děkujeme – Joker Cider

Děkujeme – Joker Cider

Posledním sponzorem, který do toho s námi letos jde je Joker Cider. I jim bychom rádi poděkovali za podporu v minulých sezónách a jsme rádi, že i letos se na baru budeme moci osvěžit jejich ciderem. Pivo je pivo, ale cider je cider.

Předchozí věta je jen menší poškádlení, kdyby to náhodou kluci četli taky. Takovým průpovídkám totiž na webu věnují celý odstavec. Podrobný příběh o tom, jak Joker vznikal, které fuckupy ho potkaly a co  kluky vedlo k tomu, se na na vývoj cideru v zemi piva nevykašlat, si můžeš přečíst na jejich stránkách. Nešetří vtipem ani zákulisními informacemi.

Každý, kdo už s námi někde byl si určitě dobře pamatuje, jaký Joker je. Pro ty, kteří jsou tu noví, nebo snad zapomněli, připomínáme úryvkem:

Jemná ovocná vůně je podtržena svěží jablečně-hruškovou chutí, s tóny citrusu. Ve středních polohách můžete najít náznaky havajského ibišku, granátové hrušky a žluté maliny. V dozvucích prozkoumáte ořechová zákoutí jižního Lichtenštejnska. Ozvěny této bouře vjemů se dlouho rozléhají v chuťových pohárcích a doslova vás provedou celou paletou barev i čtverem ročních dob.

V podobném duchu se odvíjí všechny texty, ať už jde o rubriku Co je Joker Cider?, již zmíněnou O nás... nebo JOKEROVINY. V JOKEROVINÁCH se můžeš dočíst, jak se Joker vyrábí, že je uplně bez přídavků, reporty z různých akcí, kterých byl Joker Cider součástí a další informace, které s Joker Ciderem vůbec nesouvisí. Například o fotovoltaice, úmrtnosti na silnicích nebo španělských pouličních lednicích. Kluci mají zkrátka široký záběr.

Na Facebooku Joker Cider taky najdeš, ale spíš se podívej, kam si na tuhle jabkovo-hruškovou bouři vjemů můžeš zajít ještě dneska. Nebo zítra. Prostě ať nemusíš čekat do Seninky.

02. 04. 2017, CGSA admin