Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Vašek Čvančara1 2869
2 Robert Stehlík 2800
3 Michal Kyncl 2761
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Valérie Vitoušová 2887
2 Mariana Machačná 2872
3 Julie Vítková 2718
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Vojtěch Žáček 2961
2 Jakub Vít 2780
3 Luke Pleva 2780
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Andrej Ilič 2000
2 Petr Záleský 1887
3 Miro Perner 1869
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Kdo jsou mistři a co dál?

Kdo jsou mistři a co dál?

A co jako že pršelo? Hunťák byl nejvíc!“ – Petr Novák, exhibicionista

 

Kdybychom vyhlašovali jezdce, kterýho na závodech vidíme nejraději, vyhrál by Petr. Díky Péťo. Žádná taková kategorie ale neexistuje. Zatím. Ovšem vyhlašujeme i kategorie, který existujou – open, čili všichni jezdci, ženy, čili ženy, luge, čili LDN a juniors, čili mládežníci. Na posledním závodě v Huntířově se konečně rozhodlo, kdo si na následující rok může napsat do občanky, na zvonek a hlavně na facebook, že je mistr či mistryně České Republiky v downhill skateboardingu.

 

Než vám prozradíme, kdo to je, chtěli bychom vyřídit ještě jednu záležitost, která většinou nikoho nezajímá. A to je podle nás špatně, ale bohužel nemůžeme zabránit tomu, abyste následující poděkování sponzorům proscrollovali za půl vteřiny.

 

Proč nám to přijde špatně? Sponzoři nám dodávají i něco jinýho než bannery a ceny. Díky tomu, že do týhle srandy jménem MČR jdou každej rok s náma, můžeme mít nejlevnější závody v Evropě, takže si může přijet zajezdit kdokoliv. I díky jejich pomoci si vozíme zadky v busech, zalítáváme do měkký slámy a vy občas vyhrajete nějakej ten gear.

 

Co jste mohli vyhrát letos?

 

ceny od zezuly

 

Z Brna od snowboardistů ze Zezuly nám přístály dva luxusní batohy, čepka a gear z jejich distribuce. Arbor skate, uklouzany Blood Orange, Miller rukavky a provoněný Holesome puky. My děkujeme a ti, co tyhle ceny vyhráli, nebudťe vděční nám ale Snowboard Zezula.

 

ceny od boneshaker

 

Boneshaker pro nás vždycky znamenal hlavně Loaded a Orangatang. Podle toho taky vypadají ceny, kterýma nás zásobili. Díky Zeldovi jsme mohli rozdat ranec In Heatů.

 

ceny ze snowbitche

 

Kluci ze Snowbitche nám dali k dispozici gear od značky hydroponic. Dvě downhill rakety a dva sety jejich buddha wheels. Prý kloužou úžasně, ale my nevíme. Kdo je vyhrál, nechť se hlásí!

 

ceny ze snowpanicu

 

Ve Snowpanicu rozhodně vědí, co se hodí, a tak nám nadělili luxusní kola na freeride i downhill Cult Emperor a Rapture. Dál taky tři cruiser desky, protože i když se nezávodí, je potřeba se nějak pohybovat. Díky!

 

Nad vodou nás taky pořád přidržuje ONE15 – první longboardshop v Čechách, kterýmu bychom chtěli poděkovat taky.

 

Poslední ze sponzorů – Joker Cider zas zásoboval bar skvělým ciderem.

 

Sponzorům děkujeme a děkujeme i všem těm, kdo se na závody jezdí bavit, jezdit nebo třeba jenom koukat. (jo, teď přijde to klišé, držte se) Bez vás by to nemělo smysl! <3

 

Teď je čas na ty slibovaný famfáry. Umět napsat zvuk virblu, napíšem, ale neumíme, tak si ho budete muset představit. Jdeme na to.

 

Žen nám závodí nejmíň, tak začneme ženami (kecáme, začínáme s nima, protože jsou nejhezčí).

 

 1. Valerie Vitoušová
 2. Mariana „Mery“ Machačná
 3. Julie Vítková

 

Druhá nejkrásnější kategorie jsou samozřejmě ležáčci, kteří z lenosti ochcali i skateboarding když přišli na to, že jezdit z kopce se dá i vleže. Andrej Killič letos suverénně nejlínější, nejvychanější a tudíž nejrychlejší!

 

 1. Andrej Illič
 2. Miro Perner
 3. Petr „Šéťa“ Záleský

 

Juniory s přehledem ovládl Denis 9GAG, který závodil svou asi už třináctou sezónu a pořád mu to není blbý (jak dlouho sakra jezdí?).

 

 1. Vojtěch Žáček
 2. Michal Dymáček
 3. Luke Pleva

 

V kategorii open to tradičně bylo těsný a mistrem se nakonec stal Roberto!

 

 1. Robert Stehlík
 2. Vašek Čvančara
 3. Michal Kyncl

 

Doopravdy jste samozřejmě vyhráli uplně všichni, protože důležitý není vyhrát, ale zúčastnit se. To nás hřeje u srdíčka. Snad vás to hřeje a bude hřát taky celou zimu, abychom se příští rok zas potkali na kopci. Prozatím se stahujeme do zimních nor, kde budeme žít ze zašlých lajků fotek ze závodů a těšít se na další srandy. 

08. 10. 2017, CGSA admin