Radek Lukeš druhým sponzorov

Radek Lukeš druhým sponzorovaným jezdcem CGSA!

Radkova cesta na vrchol českého longboardingu vedla pres klasická úskalí, která čekají na prakticky každého jezdce. Postupně přešel z freeridu a pomalejších tratí na rychlejší a technicky náročnější. Šortky a volné tričko vyměnil za kombinézu a kšiltovku za integrální helmu. Rukavice na slidy už nebyly pracovní, plátěné, ale motorkářské. Postupně začal pilovat techniku a následně prokázal své kvality. Pravidelně se umisťoval na zajímavých pozicích všech závodů, kterých se zůčastnil. Minulý rok zazářil v Jižní Africe, kde se v prestižním závodě umístil na nevídaném čtvrtém místě.

Radek postupně transformoval svojí volnočasovou aktivitu ve sport, kterému se chce profesionálně věnovat. Na jeho volání jsme odpověděli a rozhodli se tohoto nadějného jezdce v nadcházející sezoně maximálně podpořit. Tuto sezonu se vydává na všechny slavné trati, které pro rok 2013 IDF připravila. A nehodlá zůstávat jen u toho, chce se stát silnou konkurencí na všech závodech CGSA, které v sezoně 2013 CGSA připravujeme.

Přejeme Radkovi, aby se jeho mnoaleté zkušenosti zúročily a dosáhl tak všech cílů, které si pro nadcházející závodní rok vytyčil.

 photo Radek-Lukes-longboarding-cz-rider-2013_zps476b1d30.jpg

25. 03. 2013, Jan Profous