Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Vašek Čvančara1 2869
2 Robert Stehlík 2800
3 Michal Kyncl 2761
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Valérie Vitoušová 2887
2 Mariana Machačná 2872
3 Julie Vítková 2718
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Vojtěch Žáček 2961
2 Jakub Vít 2780
3 Luke Pleva 2780
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Andrej Ilič 2000
2 Petr Záleský 1887
3 Miro Perner 1869
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Hradiště

Hradiště

Takže rideři!

 8. - 9. června 2013 se koná v Čechách první oficiální Freeride akce. Popíšu vám to asi takto: Modrá obloha, hladký asfalt, prvních 1537,2 metrů klikatá silnice vhodná jak pro carving, tak pro palbu tzn., že pokud to nahoře rozdupete a zaujmete tu správnou polohu, zažijete jízdu! Po prvním úseku následuje esíčko skrz vesnici, kterým proletíš už v pěkné palbě. Tím samozřejmě celá sranda zdaleka nekončí; na řadu přijdou dvě devadesátky a za nimi vracečky: pravá, levá, pravá, pravá, levá a mezi nimi ještě pár zajímavých devadesátek.

Doufám, že jste všichni pořádně vypilovali techniku slajdů, minimálně do třech zatáček je totiž potřeba pořádně zbrzdit! Tomu, kdo si není ve slajdování jistý, doporučuju přibalit nejednu náhradní gumu na podlepení bot…

ZDE je spuštěna registrace. A pozor! Prosím všechny, kteří se touží této legendární akce zúčastnit, aby se zaregistrovali dle pokynů na stránkách CGSA.cz Proč? Registrací ušetříte nám a především vám spoustu starostí –  co když nakoupíme málo sudů s pivem, nebo objednáme malý autobus? Budete pít na akci vodu s citrónem a tulit se při cestě na kopec k ostatním riderům? (:

Akci děláme pro Čechy, ale pokud se urychleně nezačnete registrovat, budeme nuceni napsat longboarďákům ze sousedních států. A věřte mi! Sdílet kopec s Polákama, Němcema nebo dokonce Maďarama určitě nechcete. :D Tak fofrem k registraci !!!

… uvidíme se na pátečním pivu v párty stanu a v sobotu ráno na kopci!

Oh yeah!

 

02. 06. 2013, Jakub Křovák