Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing
Na co se můžete těšit na S

Na co se můžete těšit na Skate`n`Roll Polička 2013

Již za týden a několik hodin odstartuje slalomový závod Polička Skate'n'Roll 2013! Čekají nás dva dny plné svištění mezi kužely a dramatické souboje o setiny vteřin.

Jak bude letošní závod v Poličce probíhat? Sobotu zahájí rychlý Giant slalom na kopci u poličské sjezdovky, na nějž naváže Hybrid slalom, který se pojede paralelně. Už teď je tedy jasné, že tato disciplína přinese hodně napínavých okamžiků! Závod zakončí čistý downhillový sjezd, při němž se rychlost vyšplhá až na 60km/h. Ti, kdo mají rádi rychlost, by tedy neměli váhat a zazávodit si. Nedělní program bude možná pomalejší, ale o to techničtější. Závody pokračovat Tight slalomem na poličském nábřeží, kdy závodníci budou muset kroužit oblouky na centimetry přesně.

A na koho se můžete těšit? Na českou slalomovou špičku, která si už tuto sezónu vydobyla několik medailí na zahraničních závodech a v těchto dnech soutěží v Londýně. Konkurenci jim bude dělat mnoho světových závodníků, z nichž rozhodně stojí za zmínku Janis Kuzmins, který je držitelem Guinessova rekordu za slalom mezi 100 kužely. Naši reprezentanti tedy budou potřebovat každý hlas a ruce, které je podpoří! Proto neváhejte  a přijeďte příští víkend podpořit české jezdce. Odměnou vám bude sobotní party na sjezdovce, která jistě nezklame jako předchozí roky.

CGSA vás bude průběžně informovat o všech novinkách a přinášet exkluzivní rozhovory s našimi i zahraničními jezdci!

 

02. 08. 2013, Valérie Vitoušová