VIDEO: Pavel Zajíc o longboar

VIDEO: Pavel Zajíc o longboardingu

Top CGSA jezdec Pavel Zajíc se společně s Michalem Sliveneckým dnes vydal do Brazílie, aby okusili nejrychlejší závod světového poháru Teutonia Pro Skate 2013! O veškerém dění v zámoří vás budeme již brzy pravidelně informovat! Zatím se můžete nechat nalákat interview, v němž se Pavel Zajíc rozpovídal o longboardingu, o svých začátcích na prkně i o české scéně. A přitom ho nevyzpovídal nikdo menší než známý Urban Culture Magazíne, který se věnuje hudbě, alternativní kultuře a lifestylu!

Pavel se na české downhillové scéně se pohybuje už od samého počátku a je jedním z nejlepších českých downhillových jezdců. Není divu; jak se v interview svěřil, na skateboardu jezdí již 25 let. Když viděl před pěti lety longboard v televizi, neváhal a pustil se z kopce.  A vzhledem k tomu, že je držitelem českého rychlostního rekordu 103 km/h, opravdu udělal dobře!

V interview Pavel dále představil nejen samotný longboarding, ale i jeho odnože a příbuzné disciplíny jako je buttboard a streetluge Podívejte se na interview s Pavlem Zajícem, který je před posledním závodem série mistrovství republiky 10. mužem českého žebříčku.

07. 11. 2013, Valérie Vitoušová