Registrace/
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
PoziceJménoPříjmeníBodů
1 Jan Profous
2 Jakub Křovák
3 Petr Matouš
Sponzoři/
Snowpanic longboard & freeski shop
ONE 15
Snowboard Zezula
Snowbitch
Landyachtz Longboards
Cult Wheels
Loaded
Orangatang
Arbor Collective
Joker Cider
Hydroponic Clothing

FAQ

Na jak dlouho se registruji?

Registrace je platná mezi jezdcem a CGSA po dobu jedné závodní sezony, tedy po dobu jednoho kalendářního roku.


Je registrace zpoplatněna? 

Ne, základní registrace je zcela zdarma.


Do jaké kategorie se mám registrovat?

Kategorie junior: Je určena všem jezdcům do 18 let Rozhodný je přítom věk jezdce k 1. 1. roku, ve kterém se chystá závodit.. Všichni tito jezdci MUSÍ mít na každém závodě ze série Mistrovství republiky zákonného zástupce nebo písemný souhlas o účasti nezletilého. Tato povinnost bude vyžadována bez výjimky. Pokud jí jezdec nesplní, nebude vpuštěn do závodu a nemá nárok na vrácení vstupného. 

Kategorie ženy: Do této kategorie spadají všechny jezdkyně, bez ohledu na věk.

Kategorie open: Sem patří všichni muži starší 18 let. Do kategorie je každý závod automaticky přiřazena i část juniorů a žen, kteří jsou dostatečně rychlí v časové kvalifikaci. Jezdci z juniorů a žen, kteří se kvalifikují do kategorie open pak samozřejmě závodí v obou možných kategoriích.

Kategorie junior a ženy je automaticky zařazena do závodu, pokud se jednoho závodu zúčastní alespoň 8 jezdců, kteří budou fyzicky v jeden čas přítomni na závodě samotném. Pokud se taková účast nesejde, jezdci kategorie junior nebo ženy jsou automaticky přesunuti do kategorie open

 

Co získám registrací?

Přímou podporu poskytnutím prostoru, který každý jezdec zdarma získává pro svou osobní prezentaci. Do osobního profilu můžete vkládat fotky a popsat sebe sama nejlépe jak dovedete.

V neposlední řadě se postaráme o veškerou agendu, spojenou se závody tak, aby kdokoliv kdykoliv a aktuálně měl přehled, jaká je jeho současná pozice v žebříčku.

Jsou připraveny ceny pro vítěze

Minulý rok se nám podařilo sehnat ceny v celkové hodnotě přesahující několik desítek tisíc korun. V nastaveném standardu hodláme pokračovat...

 
Jak bude vypadat CGSA sezona 2014?

Jsme jediní držitelé licence pro Českou republiku pro pořádání Mistrovství republiky od zastřešující organizace International Downhill Federation (zkráceně IDF). Na jednu stranu tak získáváme záštitu silné společnosti, a druhou musíme na každém závodě splnit určité standardy.

Po celou dobu (duben - říjen) bude CGSA pořádat závody, srazy a freeridy s frekvencí cca co 3 týdny. Už teď můžeme s jistotou potvrdit, že závod o Mistra republiky bude sestávat z minimálně tří kvalitních předem prověřených tratí, s dobrým zázemím a hladkým povrchem vozovky. V současnosti jednáme s úřady o uzavírce čtvrté trati. Jako samozřejmost považujte balíky slámy sloužící jako bariéry v rizikových částech trati, dopravu vyvážející jezdce zpět nahoru na kopec nebo přítomnost zdravotnického personálu.

Další částí naší činnosti je pořádání každoročního velkého podniku s názvem Kozakov challenge. V tomto roce proběhne již šestý ročník a těšit se na něj můžete koncem července.

Dále připravujeme sérii freeridů. Kromě již prověřených destinací připravujeme několik zcela nových, neobjevených tratí, na kterých budete moct protrénovat své dovednosti.

V neposlední řadě připravujeme několik lokálních závodů a doprovodných akcí. Některé již znáte z předešlých let a účastnit se může každý!

 
Mohu se také podílet na obsahu stránek?

Budeme velmi rádi! Pokud se registrovaný jezdec chce podělit o fotky z akce či videem, má možnost vložit vše v požadovaném formátu do systému. Po schválení administrátorem je vše veřejně k dispozici. Jedinou výjimkou je textová forma. Články prosíme, zasílejte na info@cgsa.cz

  
Připravuji akci a byl bych rád, kdyby mi s ní někdo pomohl/Rád bych dal světu vědět, že něco chystám.

Tak to je skvělá zpráva a pokud budete potřebovat, vynasnažíme se vypomoci, jak jen budeme moct. Budeme vděčni za jakoukoliv zprávu od Vás, kterou budeme moct následně zařadit do kalendáře akcí. Pokud se ale necítíte na pořádání samotné, můžeme vypomoct taktéž. 4 roky pořádáme sérii Mistrovství světa Kozákov challenge. Za dobu pořádání jsme nasbírali nepřeberně zkušeností, které jsme schopni uplatnit třeba v podobě dobré rady tak, aby se Vaše akce povedla ke spokojenosti všech. Rádi poradíme a pomůžeme.

Pokud víte o dobré silnici, ale sháníte pořadatelský team, rádi vypomůžeme taktéž. Vlastníme nemnoho hmotného majetku, který rádi na akci zapůjčíme. Jedná se například o pípu, skládací stany, můžeme sehnat velmi výhodně vysílačky Motorola vhodné do každého počasí a mnoho jiného. Záleží jen na Vás, jakou pomoc si budete přát, rádi pomůžeme! V případě zájmu se prosím obraťte na info@cgsa.cz

 

Jaký je systém s registrací do závodu, co mám dělat, pokud musím před závodem odstoupit?

Registrace do každého závodu je možná s dostatečným předstihem v sekci registrace. Na otevření registračního formuláře budeme pravidelně upozorňovat. Pokud nastane situace, kdy již před závodem budete vědět, že se ho nemůžete zůčastnit, pošleme vám samozřejmě vstupné zpět. Strhneme však transakční poplatky, které nám pro tento účel banka vyměří.